Baden-Württemberg, Mannheim

bez systemu

Plandeka z wózkiem widłowym

2950 netto

Kierowca  C+E – Mannheim – Plandeka z wózkiem ! – Międzynarodówka !

region zatrudnienia: Mannheim, Badenia-Wirtembergia

Opis stanowiska:

  • praca na zestawie ciągnik siodłowy + naczepa plandeka z wózkiem podwieszanym do pojazdu (Mercedes,  Actros Mp4 auta z reguły 2-3 letnie)
  • przewóz stali, napoi oraz styropianu
  • transport dalekobieżny po Niemczech oraz międzynarodówka (głównie Francja)

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca od pon. do piątku, w wyjątkowych sytuacjach możliwa również praca w weekendy,
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie miesięczne zależne od klasy podatkowej osób obsługujących wózek widłowy: 2800€-2950€ netto, bez obsługi wózka ok. 2600€ netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • 25 dni urlopu

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca kat. CE z naczepą
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Kategoria Prawa Jazdy, Uprawnienia

    Proszę wybrać ilość lat doświadczenia jako kierowca C

    Doświadczenie na zestawach:

    Inne, dodatkowe informacje

    Znajomość języka niemieckiego

    Znajomość języka angielskiego

    Od kiedy Pan/Pani może zacząć prace

    Wyślij skan, zdjęcie prawa jazdy (Przednia oraz tylna strona)

    Wyślij skan lub zdjęcie karta kierowcy (Przednia oraz tylna strona)

    ABY WYSŁAĆ ZAZNACZ POLE PONIŻEJ - obowiązkowe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

      Imię i nazwisko (wymagane)

      Telefon kontaktowy

      Adres email (wymagane)

      Załącz CV