Hessen, Kassel

2/1, 2/2,3/1, 4/1, bez systemu

BDF, tandem

2600 netto

Kierowca  C+E w Niemczech – BDF- System 2/2 lub 2/1 – Kassel!

region zatrudnienia: Hesja , Kassel

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu typu BDF ze skrętną osią lub na tandemie z kontenerami BDF
  • Trasy krótkobieżne i dalekobieżne po Niemczech
  • Transport poczty dla DPD, GLS itp.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę 2/1, 2/2,3/1, 4/1 lub bez systemu.
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy:

  • System 2/1: 1950-2150€ netto
  •  System 2/2: 1350-1430€
  •  System 3/1: 2100-2300€
  • System 4/1: 2200€ – 2400€
  • Praca bez systemu: 2400€ – 2600€ netto zależnie od Pańskiej klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, ADR
  • doświadczenia jako kierowca CE, mile widziane doświadczenie z kontenerami BDF
  • Mile widziane podstawowe umiejętności w komunikacji j. niemieckiego na miejscu znajduje się polska dyspozycja

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 870

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Kategoria Prawa Jazdy, Uprawnienia

    Proszę wybrać ilość lat doświadczenia jako kierowca C

    Doświadczenie na zestawach:

    Inne, dodatkowe informacje

    Znajomość języka niemieckiego

    Znajomość języka angielskiego

    Od kiedy Pan/Pani może zacząć prace

    Wyślij skan, zdjęcie prawa jazdy (Przednia oraz tylna strona)

    Wyślij skan lub zdjęcie karta kierowcy (Przednia oraz tylna strona)

    ABY WYSŁAĆ ZAZNACZ POLE PONIŻEJ - obowiązkowe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

      Imię i nazwisko (wymagane)

      Telefon kontaktowy

      Adres email (wymagane)

      Załącz CV