Schleswig-Holstein, Lubeka

2/1, 3/1, 4/1, bez systemu

Plandeka, firanka

2300 netto

Kierowca  C+E – Lubeka – Firanka – 2/1

region zatrudnienia: Szlezwik-Holsztyn

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu typu firanka, marki DAF i MAN
  • trasy 50% krajowe po Niemczech, 50% międzynarodowe
  • różne towary spedycyjne, w tym ładunki niebezpieczne

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę w systemie 2/1, 3/1, 4/1 lub pracę stałą, systemy do wyboru przez kierowcę
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie na umowie w systemie 2/1: 2200€ netto (1kl. podatkowa), 2300€ netto (3kl. podatkowa). Każdy inny system rozliczany jest za przepracowany dzień.

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenia jako kierowca CE
  • komunikatywnej umiejętności w komunikacji j. niemieckiego lub angielskiego
  • ADR podstawowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann.pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Certyfikat nr 27369 krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann Sp. z o.o. oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale  1/62 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Kategoria Prawa Jazdy, Uprawnienia

    Proszę wybrać ilość lat doświadczenia jako kierowca C

    Doświadczenie na zestawach:

    Inne, dodatkowe informacje

    Znajomość języka niemieckiego

    Znajomość języka angielskiego

    Od kiedy Pan/Pani może zacząć prace

    Wyślij skan, zdjęcie prawa jazdy (Przednia oraz tylna strona)

    Wyślij skan lub zdjęcie karta kierowcy (Przednia oraz tylna strona)

    ABY WYSŁAĆ ZAZNACZ POLE PONIŻEJ - obowiązkowe

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

      Imię i nazwisko (wymagane)

      Telefon kontaktowy

      Adres email (wymagane)

      Załącz CV